קורסים מקוונים

לכל אחד מגיע להגיע לדובדבן של החיים!

אתם מוזמנים להצטרף לקורסים המקוונים של המכון הטיפולי והלימודי של ד"ר קורל שחר, לשפר את חייכם, לחזק את המוח וליהנות מהחיים! 

התכנית המשולבת היחידה בישראל לטיפול בהפרעת קשב לילדים ונוער

קורס משנה חיים הכולל שני אתרי קורס: הדרכת הורים וקורס תרגול לילדים. אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שמרבית הילדים לא רוצים לשתף פעולה, ולכן ההדרכה תלמד אתכם ההורים איך להעלות את המוטיבציה של הילדים, להפחית התנגדויות ועוד! מחקרים מראים שכדי לטפל בהפרעת קשב אצל ילדים ונוער מתחת לגיל 18, ההורים חייבים לעשות שינוי בסביבה הביתית, בתקשורת שלהם ובדרך בה הם עובדים עם ילדיהם. הקורס לטיפול בהפרעת קשב של ד"ר קורל שחר, הינו המתקדם ביותר בארץ, מבוסס מחקרים רבים ומאפשר להורים ולילדים ליצור חיים חדשים וטובים יותר, לצמצם את הפרעת הקשב ולהצליח בלימודים ובחיים בכלל!

שליטה בכעסים ב-4 צעדים, 8 שבועות!

הקורס המוצלח והמדובר עכשיו גם במקוון! הקורס שילמד אתכם איך לא להיות עצבניים יותר, איך לשמור על רוגע, איך ליצור מערכות יחסים טובות יותר, ויעזור לכם ליצור מיינדסט חדש והרגלים מחשבתיים חדשים ומקדמים. בוגרי הקורס מדווחים על שיפור עצום בחייהם, שליטה משמעותית בכעסים שלהם, פתרון בעיות טוב יותר, הקלה משמעותית, הרבה יותר שליטה עצמית ורווחה ואושר גבוהים יותר. כבר לא צריך לחיות עם עצבים שמעכבים אתכם, אפשר לחיות חיים רגועים ומנוהלים יותר שיקדמו אתכם לעבר החלומות שלכם! 

ארגז הכלים לתקשורת מקדמת ושינוי האווירה בבית

מיני-קורס שיעניק לכם ידע וכלים חשובים איך להפסיק לצעוק, לגרום לילדים לשתף פעולה בצורה נעימה, לשפר את הוויסות הרגשי של ילדכם ולשנות את האווירה בבית! כולל 2 סרטוני הדרכה וארגז כלים להדפסה. מתאים גם להורים לילדים עם הפרעת קשב וגם להורים לילדים עם קשיים רגשיים והתנהגותיים או להורים שפשוט רוצים לשפר את האווירה ואת התקשורת בבית. תיהנו!

הסדנה למוכנות לכיתה א’ וליווי לכיתה א’ ו-ב’

זוגיות חזקה ומנצחת ב-4 צעדים

הקורס שיעזור לכם לחזק את הזוגיות, ליצור תקשורת חיובית ומקרבת ולבנות שותפות הורית חזקה, מאושרת ויציבה.