קורסים מקוונים

 

לכל אחד מגיע להגיע לדובדבן של החיים!

החל משנות ה-90 של המאה הקודמת, מחקרי מוח תפסו תאוצה והשתלבו ביותר ויותר תחומי חיים. המרוץ לחקר המוח, הוביל לכך שהיום כל ייעוץ, הדרכה וטיפול אשר לא מבוססים על חקר המוח ושיפור תפקודים, לא יוצרים שיפור משמעותי או מצריכים טיפול ממושך מאוד כדי לראות תוצאות חלקיות. קורל שחר, יועצת חינוכית ומשפחתית, חוקרת באוניברסיטת תל-אביב, ראש תכנית, מרצה ומדריכה פדגוגית בסמינר הקיבוצים, מנחת השתלמויות של משרד החינוך ובעלת קליניקה פרטית במודיעין, יצרה סדנאות מקוונת אשר מאפשרות, בדומה לטיפולים בקליניקה, להפסיק להתפשר על החיים ולנצח את הפרעת הקשב, לקויות למידה, הפרעות התנהגות וליצור בתים וזוגיות חזקים, מאושרים ורגועים שנשארים כך תמיד. 

הסדנאות המקוונות כוללות ליווי שבועי אישי מקוון, סרטונים שמקיפים את כל מה שצריך על-מנת לשפר את התפקודים המוחיים בתחום הסדנה, תרגילים להורה ולילד, ארגז כלים נוח לשימוש, המלצות על אפליקציות חינמיות לשיפור תפקודי קשב, ניהוליים, זמנים ועוד. הסדנאות נחשבות בעייני הורים ואנשי מקצוע כסדנאות המועדפות ביותר, אשר יוצרות שינוי משמעותי, בפרק זמן לא ארוך ושנשאר לתמיד. מוזמנים לבחור לכם את הסדנה המתאימה לכם ולהתחיל את הפרק החדש של חייכם- באושר גדול יותר ועם רוגע פנימי והגשמה גבוהים יותר. כל הסדנאות מבוססות NLP, מיינדפולנס, CBT ותכניות התערבות מתוך מחקרים מאוניברסיטאות בארץ ובעולם, כולל במחקריה של קורל שחר. 

הסדנה המלאה להורים לילדים עם הפרעת קשב

הסדנא נתמכת בליווי למשך 10 חודשים, לצד ליווי שבועי (בכל שבוע נשלח אליכם טופס מקוון אותו אתם ממלאים לגביי התקדמותכם, כולל השארת שאלות שלכם ותוך 48 שעות אתם מקבלים פידבק, תשובות והמלצות מקורל שחר לשבוע הקרוב)

הסדנה לאסטרטגיות למידה והוראה מתקנת

מתאימה לתלמידי היסודי, חטיבות ותיכונים

הסדנה להחזרת השפיות הביתה

כך תשימו גבולות שמעצימים ילדים: הסדנה שתעזור לכם להחזיר את הרוגע והתקשורת החיובית בבית, להפחית הצפות רגשיות שלכם ושל ילדיכם ולשפר את היחסים בין האחים

הסדנה למוכנות לכיתה א’ וליווי לכיתה א’ ו-ב’

הסדנה לטיפול בהפרעת קשב- שיפור תפקודים קשביים וניהוליים

שיפור תפקודים קשביים, ניהוליים וריגשיים (כולל גמילה ממסכים)

הסדנה לשיפור הזוגיות והשותפות ההורית

הסדנה שתעזור לכם לחזק את הזוגיות, ליצור תקשורת חיובית ומקרבת ולבנות שותפות הורית חזקה, מאושרת ויציבה.