מבוסס על תחום מחקר מדעי שמונגש על ידי ד"ר שחר, מטפלת מובילה בתחום:

זוגיות יכולה להיות מאושרת, בלי וויכוחים מיותרים, בלי ריבים קשים, עם הרבה אהבה, תשוקה, שמחה וסיפוק- אל תתפשרו בזוגיות שלכם, בואו ללמוד להיות זוג מנצח ב-4 צעדים!

tic-tac-toe-1777859_1920

מבוסס מחקרים מובילים לשיפור הזוגיות לאורך זמן!

התכנית של ד"ר קורל שחר, חוקרת, מטפלת ומרצה, ידועה כ'לוחשת לשיפור המוח והרגלים'

בתכנית הדיגיטלית אני מגישה לכם אמצעים פשוטים לתרגול ויישום מידי, שיעזרו לכם כבר מההתחלה לצאת לפרק חדש בזוגיות שלכם, לשפר את התקשורת, התשוקה, ההרגלים שלכם כזוג וליצור הורות מאוחדת שלוקחת את הדברים שחשובים לכם ויוצרת קו משותף ואחיד.

כל המידע בתכנית מבוסס על מחקרים מדעיים בתחום הטיפול הרגשי מבוסס שיפור תפקודים מוחיים (נוירו-תרפיה: הבודקים כלים ותרגילים טיפוליים שיוצרים שינוי הרגלים ושיפור לאורך זמן) בארץ ובעולם. לדוגמה- שיפור התקשורת הזוגית, שיפור תשוקה, הפחתת קונפליקטים, שליטה ברגשות, יצירת מערכות חזקות לאורך זמן ועוד!

 

circles_Online

מדוע זהו הפתרון המושלם לקשיים בזוגיות שלכם?

כל המחקרים בתחום הטיפול הזוגי מראים שטיפולים זוגיים רבים נכשלים, מכיוון שהם לא מבוססים על שינוי הרגלים וחיזוק התפקודים של כל אחד מבני הזוג (ויסות עצמי, ויסות רגשי, הרגלים, אמפתיה ועוד). בנוסף, רבים לא מתמידים בטיפולים בגלל עלויות כלכליות גבוהות, הצורך לנסוע למטפלים, לקבוע לשעה שנוחה ואפשרית למטפל והסרבול הכרוך בהגעה פיזית לקליניקה. לכן התכנית עובדת בשני מישורים חשובים:

הראשון – סרטונים עם עצירה לתרגול, בהם אתם צופים בזמנכם הפנוי, בדיסקרטיות וללא הצורך לצאת מהבית ועובדים בעזרת ערכה שתקבלו לביתכם. תוכלו לשמוע את הסרטונים גם כפודקאסט

השני- במהלך 4 הצעדים תלמדו איך לשפר מיומנויות אישיות, לצד שיפור של הזוגיות שלכם ויצירת שותפות הורית חזקה ומאושרת. כל מה שתלמדו מבוסס מודלים טיפוליים שנשענים על מחקרים לשינוי הרגלים ומערכות יחסים לאורך זמן!

גם עבודה עצמית, גם זוגית וגם וובינרים שעוזרים לכם לדייק את הדרך!

סדרת מחקרים מהשנים האחרונות מראה שטיפולים המבוססים על עזרה עצמית לצד ליווי ודיוק הטיפול- מצליחות להגיע להישגים גבוהים ולהראות עצמאות גם לאחר סיום הטיפול!

מתוך ההבנה שאת רוב מערכות היחסים אפשר לשפר משמעותית בעזרת הידע והכלים הנכונים, יצרתי קורס לשיפור הזוגיות והשותפות ההורית (מתאים גם לזוגות ללא ילדים) שתוכלו להתחיל כבר מהיום.

התכנית תעניק לכם כלים אמיתיים לשיפור הזוגיות ותאפשר לכם לצאת לדרך חזקה, קרובה, אוהבת ובונה יותר!

מחקרים מוכיחים זוגות בעלי ידע וכלים נכונים יכולים לשפר את הזוגיות שלהם ואת השותפות ההורית ב-70% יותר שביעות רצון ותחושת אושר!

הקורס לטיפול זוגי משלב את כל הידע, הכלים והתרגילים הטובים ביותר לשיפור הזוגיות, אשר נמצאו במחקרים לשיפור מערכות יחסים זוגיות לאורך זמן (נוירו-תרפיה זוגית).

"כשאשתי קנתה את הקורס הדיגיטאלי פחדתי שאני לא אתחבר אליו ולא אתמיד. חייב להגיד שהצפייה בסרטונים מרגישה כאילו ד"ר שחר מדברת ממש עלינו, כאילו היא מכירה אותנו אישית ונוגעת בכל הפצעים והנקודות הכואבות. היא הובילה אותנו מדהים לאורך התהליך ויצרה לנו חיבור שמעולה לא היה לנו. היינו בהרבה טיפולים בעבר ב-20 השנים שאנחנו יחד, מעולם אף אחד לא פרץ לנו ככה את הדרך כמו ד"ר שחר. ממליץ לכל זוג, פשוט קורס חובה!"

עידו ל. רעננה, בוגר הקורס

כמה עולה טיפול זוגי בקליניקה

טיפול פנים-אל-פנים עולה בין 350 ל-800 ש"ח לשעה (תלוי ברמת המומחיות ומיקומו הגיאוגרפי של המטפל/ת), כלומר בין 1,400 ש"ח ל-3,200 ש"ח לחודש למשך 6-12 חודשים.

התכנית המקוונת של ד"ר שחר עולה 1,400 ש"ח בלבד! (ועכשיו עם הנחה משמעותית לחגים), תחסוך לכם מאות שקלים בחודש, ואף יותר ותעניק לכם תהליך חשוב ומשמעותי לא פחות מהגעה לטיפול פנים אל פנים!

התכנית הדיגיטלית שנותנת לכם את הפתרון השלם

התהליך כולו מתבצע במסגרת הסביבה הביתית, מלווה בערכה מלווה שמגיעה אליכם הביתה, סרטונים עם תרגילים, הדגמות וקישור קבוע בו תוכלו להשאיר שאלות ולקבל תשובות באופן אנונימי בוובינר הקבוצתי. כך גם תחסכו כסף רב וגם תרוויחו זוגיות מאושרת ויציבה לאורך שנים!

למה לבחור דווקא בתכנית של ד"ר קורל שחר?

  • התכנית היחידה מסוגה שעובדה בשני המישורים – גם נותנת לכם את הכלים להיות זוג חזק ומאושר יותר וגם מלמדת אתכם איך לצמצם פערים וליצור שותפות הורית מאושרת וטובה יותר וגם מאפשרת לכם ללמוד איך להוביל את ילדכם ומשפחתכם להיות תא משפחתי אוהב, מכיל, רגוע וקרוב. הכל מבוסס מחקרי התערבות מהארץ ומהעולם שהוכיחו כי בעזרת הכלים הנכונים ניתן לשפר מערכות יחסים בצורה טובה ולאורך שנים. 
  • אני ד"ר שמטפלת בתחום המשפחה, עם ניסיון רב בעבודה עם זוגות – את הניסיון שצברתי בטיפול במאות משפחות משנת 2002 אתם מקבלים בתכנית מקוונת מעשית אצלכם בבית.
  • אחוזי הצלחה גבוהים – לאחר שנת הרצה בה עברו את התכנית עשרות זוגות, רבים דיווחו על שיפור משמעותי בזוגיות ובהורות ועל רמת אושר ושביעות רצון גבוהות יותר.
  • מלווים אתכם באהבה – משאירים שאלות, משתפים בקונפליקטים ומקבלים מענה והדרכה (באופן אנונימי) בוובינר קבוצתי לכלל המשתתפים אחת לשבועיים

תשלום חד פעמי עבור גישה לקורס מתי שתרצו וכמה שתרצו

התשלום עבור הקורס הוא תשלום חד פעמי המקנה לכם גישה לאתר הקורס מכל מחשב, טאבלט או טלפון, בבית או בכל מקום אחר שנוח לכם, מתי שתרצו, כמה שתרצו, למשך 5 שנים!

המחיר כולל גישה פתוחה לאתר הקורס, תמיכה טכנית, וקבלת ערכה מלווה לביתכם.

עלות התכנית הינה 1,400 ש"ח בלבד!

מייד עם השלמת ההרשמה תקבלו למייל את פרטי הגישה לאתר הקורס, ותוכלו להתחיל לתרגל כבר היום.

זוגות שעברו את הקורס דיווחו על שיפור כבר אחרי 3 שבועות, בואו להיות חלק מהם!

אל תשארו מתוסכלים- בואו לנצח!

100% אחריות ותנאי תשלום נוחים

  • 100% אחריות למשך 14 יום – במהלך השבועיים הראשונים מרגע רכישת הקורס, תוכלו להתחרט, מכל סיבה שהיא, ולקבל את כספכם חזרה במלואו. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר ולהודיע לנו לא יאוחר מ-14 יום מרגע הרכישה.
  • פריסת תשלומים נוחה – ניתן לפרוס את הסכום עד 4 תשלומים ללא ריבית בתשלום באשראי.
  • אפשרויות תשלום מגוונות – ניתן לשלם בכרטיס אשראי או באפליקציית ביט.
  • מידע נוסף – לשאלות, פרטים טכניים ובירור על אפשרויות תשלום נוספות ניתן להתקשר – 074-74-99-044 או לשלוח מייל ל: office@coralsha.co.il

מבנה הקורס

הקורס הינו קורס דיגיטלי בן 4 צעדים. כל שלב נמשך כשלושה שבועות ואז נפתח השלב הבא.

כל שלב כולל סרטוני הדרכה ותרגול שיעזרו לכם להתקדם.

כל התרגולים והשיעורים מופיעים באתר הקורס אליו מקבלים גישה עם סיום ההרשמה.

באתר הקורס תמצאו הוראות מפורטות כיצד להפיק את המיטב מהקורס ודרכים ליצירת קשר עבור כל שאלה ובעיה.

הקורס כולל את השלבים הבאים:

בונים את התקשורת

תלמדו כיצד לדבר כך שהצד השני יקשיב ולא יתגונן, תלמדו לדבר דרך תקשורת מקדמת גם בקונפליקטים וגם איפה שהיום אתם נופלים, תלמדו להפחית מוצפות רגשית ולהבין טוב יותר אחד את השני

פותרים קונפליקטים

תלמדו לפתור את הקונפליקטים בניכם בדרך בונה ומחזקת, איך לבנות יחד דרך אוהבת ובטוחה, איך ליצור בניכם עמק שווה שנותן מקום לשניכם, ולהורים בניכם- איך ליצור הורות אחת מאוחדת ללא פערים

מתקרבים וצומחים יחד

תלמדו איך להשאיר משקעי עבר מאחור, ליצור עתיד משותף חזק וחיובי, לייצר קרבה ולהמשיך לחזק את הזוגיות בדרכים יצירתיות ומהנות

תשוקה ושימור

תלמדו איך לייצר מחדש את התשוקה ואיך לשמר את כל מה שעבדתם עליו בקורס ולהמשיך להתחזק בזוגיות ובהורות

הורים מספרים על העבודה המשותפת

״קורל שחר משלבת בעבודתה ידע מעמיק ורחב לצד גישה ייחודית הכוללת כלים פרקטיים ויישומיים, המאפשרים למשפחות, זוגות והורים לחולל שינויים משמעותיים. אני ממליצה בחום על הסדנאות שלה- הן מעמיקות ומקיפות, ומאפשרות שיפור משמעותי, לצד עלייה בדימוי העצמי, שיפור בהישגים ובאושר של הילדים וההורים״.
חגית ירון
פסיכולוגית
״כמו קסם! הילד שלי הפך מילד עם הפרעת קשב, שלא מצליח לקרוא וכל הזמן מתפוצץ - לילד מאושר, מצליח שלא צריך כדורים ועם הורים מאושרים״.
נורית ארסלן
אמא של תבור
"בית חיה מושקא" - ״בניגוד להרבה יועצים שפגשתי, קורל היא יועצת מאוד מקצועית ומאוד יסודית שמעניקה טיפול שורש כלל משפחתי עם ארגז כלים פרקטי ואפשרי לכל בית שמעוניין לעבוד ולעשות שינוי. דרך קורל גיליתי את המשמעות העצומה שיש לתקשורת הורית, ניהול וארגון זמן בבית עם הילדים ועוד על הפרעת קשב וריכוז ופניות ללמידה״.
אבישג סולומון
מנהלת בית -ספר יסודי

כתבות ופרסומים בתקשורת

כתבת עומק על ד"ר שחר והדרך המיוחדת שעברה מתוך מגזין מנטה (לחצו על התמונה להורדת הקובץ)

ראיון עם ד"ר שחר בתוכנית של גלית ויואב בערוץ קשת 12

Untitled design (6)

כתבה של ד"ר שחר מתוך YNET על הפרעת קשב במשפחה. לקריאה נוספת לחצו על התמונה.

כתבה של ד"ר שחר מתוך YNET על דחיינות אצל ילדים. לקריאה נוספת לחצו על התמונה.

כתבה בערוץ רשת 13 עם ד"ר שחר. לקריאה נוספת לחצו על התמונה.

Untitled design (8)

כתבה של ד"ר שחר באתר MAKO על פרפקציוניזם אצל ילדים. לקריאה נוספת לחצו על התמונה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן