אודות

ד"ר קורל שחר, יועצת חינוכית ומשפחתית, מומחית שיפור תפקודים מוחיים והפרעות קשב,
התנהגות ותקשורת מקדמת. במהלך ה-18 שנים האחרונות עובדת עם הורים וילדים בתוך
ומחוץ למערכת החינוך. רכזת תכנית, מרצה ומדריכה פדגוגית בסמינר הקיבוצים ומנחת
השתלמויות של משרד החינוך בתחום המוח הגמיש ושיפור תפקודים מוחיים.
במקביל, חוקרת באוניברסיטת תל-אביב, מרצה בכנסים בארץ ובעולם ובעלת מרכז טיפולים
פרטי (פנים-אל-פנים ומקוון) לייעוץ משפחתי וטיפול בהפרעות קשב, לקויות למידה, בעיות
והפרעות התנהגות לילדים ומבוגרים.
לקראת הוצאת ספר הילדים הראשון שלי: "חוכמת האמר"ת" ,עתיד לצאת לאור בינואר 2021

תחום שיפור תפקודים- כבר משנות ה-90, אנחנו כחוקרים, יודעים לשפר את המוח באופן משמעותי- דיסלקציות, הפרעת קשב, הפרעות התנהגות ועוד. אנחנו יודעים שכבר לא צריך להתפשר על החיים- אפשר לשפר את המוח ולנצח את הקשיים! לא אסטרטגיות מפצות, לא קביים שתחיו איתם את החיים- אלא שיפור של התפקודים המוחיים שחלשים יותר. יחד-עם-זאת, מרבית המידע החשוב הזה נשאר באקדמיה- במעבדות שלנו, במחקרים ובמאמרים. כחלק מגישתי ורצוני לעזור, החלטתי שאני מתעקשת להישאר בשטח, לצד המחקר, ועוסקת בהנגשה של כל מה שנמצא במחקרים שלי ושל הקולגות שלי,  לכדי תהליכים טיפוליים במרכז (פנים-אל-פנים) ובמקוון (פרויקט הדובדבן). עד היום עבדתי עם מאות משפחות ויצרנו שינויים יוצאי דופן, צמצמנו את ההפרעות שיש לילדם או למבוגר עצמו ויצרנו תאים משפחתיים חזקים ומאושרים. 

אני מזמינה אתכם להיות חלק ממעגל משפחות גדול, שמנהל את החיים המשפחתיים בצורה רגועה, מהנה, יעילה ומוצלחת. מעגל הורים שילדיהם מצליחים חברתית, רגשית ולימודית.

הטיפולים במרכז ובמקוון הינם מגילאי לידה ועד לגיל השלישי- כל אחד יכול להצליח!

כל ילד והורה רוצים להצליח- לא לכל אחד יש עדיין את הכלים לעשות זאת. בואו לקבל את הכלים וליהנות מהתא המשפחתי שלכם בדרך שלווה ונעימה יותר.