3 טיפים להורים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז

הורים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז?

שמי ד"ר קורל שחר ואני יועצת חינוכית ומשפחתית, חוקרת באוניברסיטת תל-אביב, ראש תכנית, מרצה ומדריכה פדגוגית בסמינר הקיבוצים, מנחת השתלמויות של משרד החינוך ובעלת קליניקה פרטית במודיעין. המומחיות שלי החל משנת 2002 היא שיפור תפקודים מוחיים. כל המחקרים החל משנות ה-90 מראים שאין צורך להתפשר יותר על החיים- המוח גמיש ואנחנו יודעים איך לשפר תפקודים מוחיים אשר יוצרים הפרעות ולקויות שונות. אני מזמינה אתכם לצפות בסרטון עם טיפים חשובים וקריטיים להצלחה של ילדכם. אם תרצו לדעת יותר על שיפור תפקודים- אתם מוזמנים ללחוץ על הקישור מתחת לסרטון על הסדנה 'לטפל בהפרעת הקשב- שיפור תפקודים קשביים וניהוליים' ולצאת למסע שמאות ילדים והורים יצאו לפניכם ויודעים לספר שהוא שינה להם את החיים- בזוגיות, בהורות ובהצלחה של הילדים!  

התכנית המהפכנית שתלמד אתכם לנצח את הפרעת הקשב וריכוז-
גם אם המצב קשה וגם אם אתם רגע מלהתייאש!

ילדכם עם הפרעת קשב וריכוז? אתם כבר לא צריכים לצאת מהבית כדי לעזור לו לנצח את ההפרעה!

הכירו את התכנית המקוונת עם הליווי השבועי המקוון שיעזרו לכם לנצח את ההפרעה!
הילד מתקשה בלימודים? מתקשה להתרכז? מתקשה להקשיב לכם בבית? היום אנחנו יודעים איך לשפר את התפקודים ולנצח את ההפרעה 

הנה 5 דברים שחשוב שתדעו:

לנצח את הפרעת הקשב וריכוז

החל משנות ה-90 של המאה הקודמת, מחקרי מוח תפסו תאוצה וכיום אנחנו יודעים שלא צריך להתפשר על החיים- אפשר לשנות את המוח ולהתגבר על הפרעת קשב! תוכלו להגיע לקליניקה במודיעין או לקחת את הסדנה המקוונת 'לנצח את הפרעת הקשב' ולעבור את התהליך מבלי לצאת מהבית, בליווי שבועי מקוון של קורל שחר.  

הסדנאות המקוונות כוללות ליווי שבועי אישי מקוון (טופס מעקב התקדמות, מענה על שאלותיכן והמלצות לשבוע הקרוב), סרטונים שמקיפים את כל מה שצריך על-מנת לשפר את התפקודים המוחיים בתחום הסדנה, תרגילים להורה ולילד, ארגז כלים נוח לשימוש, המלצות על אפליקציות חינמיות לשיפור תפקודי קשב, ניהוליים, זמנים ועוד. הסדנאות נחשבות בעייני הורים ואנשי מקצוע כסדנאות המועדפות ביותר, אשר יוצרות שינוי משמעותי, בפרק זמן לא ארוך ושנשאר לתמיד. כל הסדנאות מבוססות NLP, מיינדפולנס, CBT ותכניות התערבות מתוך מחקרים מאוניברסיטאות בארץ ובעולם, כולל במחקריה של קורל שחר. 

היות והפרעת הקשב של ילדכם (כולל קשיים התנהגותיים וחרדת ביצוע בלימודים) מושפעים רבות מהזוגיות וההורות שלכם- מומלץ לקחת את החבילה המלאה לשיפור כלל התפקודים, כולל הזוגיות וההורות שמהווים בסיס חשוב. 

 

רוצים לדעת מה הורים ואנשי מקצוע מספרים על התכנית?

״קורל שחר משלבת בעבודתה ידע מעמיק ורחב לצד גישה ייחודית הכוללת כלים פרקטיים ויישומיים, המאפשרים למשפחות, זוגות והורים לחולל שינויים משמעותיים. אני ממליצה בחום על הסדנאות שלה- הן מעמיקות ומקיפות, ומאפשרות שיפור משמעותי, לצד עלייה בדימוי העצמי, שיפור בהישגים ובאושר של הילדים וההורים״.
חגית ירון
פסיכולוגית
״כמו קסם! הילד שלי הפך מילד עם הפרעת קשב, שלא מצליח לקרוא וכל הזמן מתפוצץ - לילד מאושר, מצליח שלא צריך כדורים ועם הורים מאושרים״.
נורית ארסלן
אמא של תבור
"בית חיה מושקא" - ״בניגוד להרבה יועצים שפגשתי, קורל היא יועצת מאוד מקצועית ומאוד יסודית שמעניקה טיפול שורש כלל משפחתי עם ארגז כלים פרקטי ואפשרי לכל בית שמעוניין לעבוד ולעשות שינוי. דרך קורל גיליתי את המשמעות העצומה שיש לתקשורת הורית, ניהול וארגון זמן בבית עם הילדים ועוד על הפרעת קשב וריכוז ופניות ללמידה״.
אבישג סולומון
מנהלת בית -ספר יסודי