הסדנה לטיפול בהפרעת קשב לילדים ונוער

הסדנה המהפכנית לטיפול בהפרעת הקשב וריכוז לילדים ונוער-
גם אם המצב קשה וגם אם אתם רגע מלהתייאש!

ילדכם עם הפרעת קשב וריכוז? אתם כבר לא צריכים לצאת מהבית כדי לעזור לו ולטפל בהפרעת הקשב!

גם אתר קורס לילדים שבו הם מתרגלים במחשב או בסלולארי
וגם אתר הדרכה להורים שמקפיץ אתכם ואת ילדכם קדימה! 
זמן משוער לסיום הסדנה: 4-8 חודשים- תלוי בתרגול והתמדה

הכירו את הסדנה המקוונת עם הליווי השבועי המקוון של ד"ר קורל שחר, מומחית שיפור תפקודים מוחיים, חוקרת באוני' תל-אביב וראש תכנית בסמינר הקיבוצים, שיעזרו לכם  לשפר את התפקודים ולעזור לילדכם להצליח!

 

רוצים להתחיל? לחצו כאן וקבלו כבר בשעה הקרובה שאלונים מקוונים וכניסה לאתרי הקורסים שלכם ושל ילדכם!

השלבים: 
1. ממלאים שאלונים (ההורים והצוות החינוכי), מקבלים דו"ח הערכה של ילדכם לגביי הקשיים והחוזק, וכן המלצות להתקדמות לאורך הסדנה 
2. מקבלים יוזר וסיסמה לאתר הקורס לילדים שמלא בתרגולים לשיפור: קשב, התנהגות, רגשי, לימודי ומוטיבציה 
3. מקבלים יוזר וסיסמה לאתר ההדרכה של ההורים ומתחילים לשפר את ההורות, הזוגיות, התקשורת והידע, הכלים והמיומנויות לקידום ילדכם
4. בכל שבוע ממלאים טופס מעקב שבועי מקוון ומקבלים המלצות אישיות בהתאם להתקדמותכם ומענה על שאלותיכם
5. פעם בחודש הצוות החינוכי ממלא שאלון הערכה, במטרה לגייס אותו לעבודה משותפת ולשקף את המתרחש בכיתה/בגן
6. מתקדמים, משתפרים ומצמצמים משמעותית את הפרעת הקשב וכן משתפרים לימודית, רגשית והתנהגותית!

הנה 5 דברים שחשוב שתדעו:

  • הפרעת קשב לא מורכבת רק מהתפקודים המוחיים שילדכם נולד איתם- היא מורכבת לפחות 50% מהסביבה הביתית, ההורות והזוגיות שלכם!
  • כדי לטפל בהפרעת קשב ולעזור לילדכם להצליח, אין אפשרות לשלוח את הילד לבד לטיפול (גם לא מול מחשב) או לשיעורים פרטיים. אם אתם רוצים לעזור לילדכם- אתם ההורים חייבים להפוך להיות הפרופסורים של הילדים שלכם, לשנות את הדינמיקה בבית ולדעת לכוון את ילדכם באופן מדויק יותר- זאת הדרך היחידה שהמחקרים מצאו שעובדת!
  • המוח של ילדכם גמיש, אך יש חלון הזדמנויות שבו ניתן לנצח את ההפרעה בצורה מקסימלית והיא עד גיל 20- ככל שתטפלו מוקדם יותר, כך השיפור יהיה גדול יותר (ניתן לקדם את ילדכם כבר מגיל שנה וחצי).
  • הפרעת קשב וריכוז מלווה בדרך כלל בקשיים נוספים, כדוגמת בעיות זיכרון, התפוצצויות זעם/רגישות יתר, לקויות למידה, ביטחון עצמי נמוך ועוד. לכן, זה לא מספיק שמטפלים בהפרעת קשב- חשוב לקדם את כל התפקודים כדי לעזור לילדכם.
  • מחקרים מצאו שילדים עם הפרעת קשב שלא שיפרו תפקודים, אלו ילדים בעלי סיכון גבוה להתנהגויות מסתכנות, קשיים במערכות יחסים, קשיים בהתמדה בעבודה, אובדנות, דיכאון וחוסר שביעות רצון בחיים- לכם ההורים יש את האפשרות לשנות את חייהם!

שיפור תפקודים ניהוליים , קשביים וצמצום לקויות למידה

החל משנות ה-90 של המאה הקודמת, מחקרי מוח תפסו תאוצה וכיום אנחנו יודעים שלא צריך להתפשר על החיים- אפשר לשנות את המוח ולהתגבר על הפרעת קשב! תוכלו להגיע לקליניקה במודיעין או לקחת את הסדנה המקוונת 'לנצח את הפרעת הקשב' ולעבור את התהליך מבלי לצאת מהבית, בליווי שבועי מקוון של ד"ר קורל שחר.

התהליך כולל סדנה מקוונת, ליווי שבועי אישי מקוון (טופס מעקב התקדמות, מענה על שאלותיכם והמלצות לשבוע הקרוב), תזכורות לסלולארי ולמייל, סרטונים שמקיפים את כל מה שצריך על-מנת לשפר את התפקודים המוחיים בתחום הסדנה, תרגילים להורה ולילד, ארגז כלים נוח לשימוש, המלצות על אפליקציות חינמיות לשיפור תפקודי קשב, ניהוליים, זמנים ועוד. הסדנאות נחשבות בעייני הורים ואנשי מקצוע כסדנאות המועדפות ביותר, אשר יוצרות שינוי משמעותי, בפרק זמן לא ארוך ושנשאר לתמיד. כל הסדנאות מבוססות NLP, מיינדפולנס, CBT ותכניות התערבות מתוך מחקרים מאוניברסיטאות בארץ ובעולם, כולל מחקריה של ד"ר קורל שחר.

זכרו! הפרעת הקשב של ילדכם (כולל קשיים התנהגותיים וחרדת ביצוע בלימודים) מושפעים רבות מהזוגיות וההורות שלכם-ולכן הסדנה כוללת אתר קורס להורים ואתר קורס נפרד לילדים, אשר יוצרים מכלול טיפולי מקיף לשיפור כלל התפקודים, כולל הזוגיות וההורות שמהווים בסיס חשוב.

*שימו לב- מייד לאחר הרישום לסדנה, תקבלו קישורים לשאלונים עבורכם ההורים ועבור הצוות החינוכי. תוך 72 שעות ממילוי השאלונים (של הצוות ושלכם) תקבלו למייל הערכה של ילדכם (מבוססת סימפטומים, כפי שמופיעים בשאלונים) והמלצות מלוות לסדנה, המתאימות ספציפית לילדכם. 

רוצים להתחיל?
לחצו כאן וקבלו תוך שעה שאלוני הערכה מקוונים ואת פרטי הקורס של ילדכם ושלכם!

הסדנה מורכבת מסדרת מפגשים (סרטונים), תרגילים וארגז כלים להדפסה. בהתאם לנמצא במחקרים באוניברסיטאות בארץ ובעולם- כ-60% מהסרטונים מופנים אליכם ההורים, כהדרכה וייעוץ וכ-40% מהסרטונים והתרגולים מופנים לילדים. בנוסף, כחלק משיפור התפקודים, בהתאם להפרעת הקשב של ילדכם, תקבלו המלצות על משחקים, אפליקציות ומשחקי מחשב חינמיים שיעזרו לילדכם לשפר את התפקודים בהנאה ובאופן עצמאי.  

הסדנה כוללת ליווי שבועי מקוון, ואתר קורס להורים ואתר קורס לילדים ועובדת על התחומים הבאים: 

רוצים לדעת מה הורים ואנשי מקצוע מספרים על הסדנאות?

״קורל שחר משלבת בעבודתה ידע מעמיק ורחב לצד גישה ייחודית הכוללת כלים פרקטיים ויישומיים, המאפשרים למשפחות, זוגות והורים לחולל שינויים משמעותיים. אני ממליצה בחום על הסדנאות שלה- הן מעמיקות ומקיפות, ומאפשרות שיפור משמעותי, לצד עלייה בדימוי העצמי, שיפור בהישגים ובאושר של הילדים וההורים״.
חגית ירון
פסיכולוגית
״כמו קסם! הילד שלי הפך מילד עם הפרעת קשב, שלא מצליח לקרוא וכל הזמן מתפוצץ - לילד מאושר, מצליח שלא צריך כדורים ועם הורים מאושרים״.
נורית ארסלן
אמא של תבור
"בית חיה מושקא" - ״בניגוד להרבה יועצים שפגשתי, קורל היא יועצת מאוד מקצועית ומאוד יסודית שמעניקה טיפול שורש כלל משפחתי עם ארגז כלים פרקטי ואפשרי לכל בית שמעוניין לעבוד ולעשות שינוי. דרך קורל גיליתי את המשמעות העצומה שיש לתקשורת הורית, ניהול וארגון זמן בבית עם הילדים ועוד על הפרעת קשב וריכוז ופניות ללמידה״.
אבישג סולומון
מנהלת בית -ספר יסודי