הסדנה המלאה להורים לילדים עם הפרעת קשב

הסדנה המהפכנית שתלמד אתכם לנצח את הפרעת הקשב וריכוז-
גם אם המצב קשה וגם אם אתם רגע מלהתייאש!

ילדכם עם הפרעת קשב וריכוז? אתם כבר לא צריכים לצאת מהבית כדי לעזור לו לנצח את ההפרעה!

הכירו את הסדנה המקוונת עם הליווי השבועי המקוון של קורל שחר, מומחית שיפור תפקודים מוחיים, חוקרת באוני' תל-אביב וראש תכנית בסמינר הקיבוצים, שיעזרו לכם לנצח את ההפרעה! הילד מתקשה בלימודים? מתקשה להתרכז? מתקשה להקשיב לכם בבית? היום אנחנו יודעים איך לשפר את התפקודים ולנצח את ההפרעה תוך כמה חודשים בודדים! 

הנה 5 דברים שחשוב שתדעו:

  • הפרעת קשב לא מורכבת רק מהתפקודים המוחיים שילדכם נולד איתם- היא מורכבת לפחות 50% מהסביבה הביתית, ההורות והזוגיות שלכם!
  • כדי לנצח את הפרעת הקשב, אין אפשרות לשלוח את הילד לבד לטיפול (גם לא מול מחשב) או לשיעורים פרטיים. אם אתם רוצים לעזור לילדכם- אתם ההורים חייבים להפוך להיות הפרופסורים של הילדים שלכם, לשנות את הדינמיקה בבית ולדעת לכוון את ילדכם באופן מדויק יותר- זאת הדרך היחידה שהמחקרים מצאו שעובדת!
  • המוח של ילדכם גמיש, אך יש חלון הזדמנויות שבו ניתן לנצח את ההפרעה בצורה מקסימלית והיא עד גיל 20- ככל שתטפלו מוקדם יותר, כך השיפור יהיה גדול יותר (ניתן לקדם את ילדכם כבר מגיל שנה וחצי).
  • הפרעת קשב וריכוז מלווה בדרך כלל בקשיים נוספים, כדוגמת בעיות זיכרון, התפוצצויות זעם/רגישות יתר, לקויות למידה, ביטחון עצמי נמוך ועוד. לכן, זה לא מספיק שמטפלים בהפרעת קשב- חשוב לקדם את כל התפקודים כדי לעזור לילדכם.
  • מחקרים מצאו שילדים עם הפרעת קשב שלא שיפרו תפקודים, אלו ילדים בעלי סיכון גבוה להתנהגויות מסתכנות, קשיים במערכות יחסים, קשיים בהתמדה בעבודה, אובדנות, דיכאון וחוסר שביעות רצון בחיים- לכם ההורים יש את האפשרות לשנות את חייהם!

הסבר על הסדנאות והעלויות:

החל משנות ה-90 של המאה הקודמת, מחקרי מוח תפסו תאוצה וכיום אנחנו יודעים שלא צריך להתפשר על החיים- אפשר לשנות את המוח ולהתגבר על הפרעת קשב! תוכלו להגיע לקליניקה במודיעין או לקחת את הסדנה המקוונת 'לנצח את הפרעת הקשב' ולעבור את התהליך מבלי לצאת מהבית, בליווי שבועי מקוון של קורל שחר.  

הסדנאות המקוונות כוללות ליווי שבועי אישי מקוון (טופס מעקב התקדמות, מענה על שאלותיכן והמלצות לשבוע הקרוב), סרטונים שמקיפים את כל מה שצריך על-מנת לשפר את התפקודים המוחיים בתחום הסדנה, תרגילים להורה ולילד, ארגז כלים נוח לשימוש, המלצות על אפליקציות חינמיות לשיפור תפקודי קשב, ניהוליים, זמנים ועוד. הסדנאות נחשבות בעייני הורים ואנשי מקצוע כסדנאות המועדפות ביותר, אשר יוצרות שינוי משמעותי, בפרק זמן לא ארוך ושנשאר לתמיד. כל הסדנאות מבוססות NLP, מיינדפולנס, CBT ותכניות התערבות מתוך מחקרים מאוניברסיטאות בארץ ובעולם, כולל במחקריה של קורל שחר. 

היות והפרעת הקשב של ילדכם (כולל קשיים התנהגותיים וחרדת ביצוע בלימודים) מושפעים רבות מהזוגיות וההורות שלכם- מומלץ לקחת את החבילה המלאה לשיפור כלל התפקודים, כולל הזוגיות וההורות שמהווים בסיס חשוב. 

 

שם הסדנה/חבילהלנצח את הפרעות הקשב

חבילה חינמית
לנצח את הפרעות הקשב

החבילה בסיס
לנצח את הפרעות הקשב

חבילה מלאה
ליווי שבועי- טופס מקוון וקבלת פידבק מקורל שחר--
לנצח את הפרעת הקשב--
אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת--
מוכנות לכיתה א' והוראה מתקנת לכיתות א'-ב'--
להחזיר את הרוגע הביתה- גבולות שמעצימים ילדים----
שיפור זוגיות ושותפות הורית----
מייל טיפים והמלצות אחת לשבוע
עדכון לגביי כתבות וסרטונים חדשים באתר ובערוץ היו-טיוב
עלותחינםהסדנה נשארת שלכם
-----
ליווי למשך 10 חודשים
-----
-----
180 ש"ח למשך 10 חודשים
-----
סה"כ (1,800 ש"ח)
הסדנה נשארת שלכם
-----
ליווי למשך 10 חודשים
-----
-----
240 ש"ח למשך 10 חודשים
-----
סה"כ (2,400 ש"ח)
מעבר לרכישהמעבר לרכישהמעבר לרכישה

תוכלו לקחת את החבילה הבסיסית/המלאה להורים לילדים עם הפרעת קשב או כל אחת מהסדנאות בנפרד. המטרה של החבילות היא לאפשר לכם לקבל את הליווי והסדנאות המתאימות לכם בעלות נמוכה לחודש. כל סדנה מורכבת מסרטונים, תרגילים וארגז כלים להדפסה. בהתאם לנמצא במחקרים באוניברסיטאות בארץ ובעולם- כ-60% מהסרטונים מופנים אליכם ההורים, כהדרכה וייעוץ וכ-40% מהסרטונים והתרגולים מופנים לילדים. בנוסף, כחלק משיפור התפקודים, בהתאם להפרעת הקשב של ילדכם, תקבלו המלצות על משחקים, אפליקציות ומשחקי מחשב חינמיים שיעזרו לילדכם לשפר את התפקודים בהנאה ובאופן עצמאי.  

החבילה המלאה והמומלצת ביותר להורים לילדים עם הפרעת קשב כוללת ליווי שבועי של קורל שחר ואתר קורס אחד שמרכז את הסדנאות הבאות: 

רוצים לדעת מה הורים ואנשי מקצוע מספרים על הסדנאות?

״קורל שחר משלבת בעבודתה ידע מעמיק ורחב לצד גישה ייחודית הכוללת כלים פרקטיים ויישומיים, המאפשרים למשפחות, זוגות והורים לחולל שינויים משמעותיים. אני ממליצה בחום על הסדנאות שלה- הן מעמיקות ומקיפות, ומאפשרות שיפור משמעותי, לצד עלייה בדימוי העצמי, שיפור בהישגים ובאושר של הילדים וההורים״.
חגית ירון
פסיכולוגית
״כמו קסם! הילד שלי הפך מילד עם הפרעת קשב, שלא מצליח לקרוא וכל הזמן מתפוצץ - לילד מאושר, מצליח שלא צריך כדורים ועם הורים מאושרים״.
נורית ארסלן
אמא של תבור
"בית חיה מושקא" - ״בניגוד להרבה יועצים שפגשתי, קורל היא יועצת מאוד מקצועית ומאוד יסודית שמעניקה טיפול שורש כלל משפחתי עם ארגז כלים פרקטי ואפשרי לכל בית שמעוניין לעבוד ולעשות שינוי. דרך קורל גיליתי את המשמעות העצומה שיש לתקשורת הורית, ניהול וארגון זמן בבית עם הילדים ועוד על הפרעת קשב וריכוז ופניות ללמידה״.
אבישג סולומון
מנהלת בית -ספר יסודי